Yield TRYB
YTRYB Kurs
Yield TRYB Prisdiagram (YTRYB)
Byt och jämför
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | - |
YTRYB-konverterare
Statistik för Yield TRYB
| Börsvärde | $1 246,52 |
|---|---|
| Börsvärde/FDV | 1 |
| Fullt utspädd värdering | $1 246,52 |
| 24 h handelsvolym | $2,70 |
| Cirkulerande utbud | 31 395 |
| Totalt utbud | 26 044 |
| Max leverans | ∞ |
Kurshistorik för YTRYB
| 24h-intervall | - – - |
|---|---|
| 7d-intervall | - – - |
| All-time-high |
$0,04240
|
| Lägsta någonsin |
$0,03223
|
Vad tror du om YTRYB idag?
Var kan jag köpa Yield TRYB?
YTRYB-token upphörde att handlas 3 månader sedan på alla börser noterade på CoinGecko. Informationen kommer att uppdateras om marknadsaktiviteten återupptas.
Vad är den dagliga handelsvolymen för Yield TRYB (YTRYB)?
Handelsvolymen på Yield TRYB (YTRYB) är $2,70 under de senaste 24 timmar vilket representerar en 0,00 % uppgång från en dag sedan och signalerar en nyligen uppgång i marknadsaktivitet. Kolla in CoinGeckos lista av kryptovalutor med högsta volym.
Vad är högsta och lägsta kursen på Yield TRYB (YTRYB)?
Yield TRYB (YTRYB) nådde en rekordnivå på $0,04240 och den lägsta nivån på $0,03223. Det handlas nu -6,40 % under den toppen och 23,20 % över sin lägsta kurs.
Vad är börsvärdet för Yield TRYB (YTRYB)?
Börsvärdet för Yield TRYB (YTRYB) är $1 246,52 #- på CoinGecko idag. Marknadsvärdet mäts genom att multiplicera tokenpriset med det cirkulerande utbudet för YTRYB-token (31 Tusen token han handlas på marknaden idag).
Vad är det fullt utspädda börsvärdet för Yield TRYB (YTRYB)?
Det fullt utspädda börsvärdet (FDV) för Yield TRYB (YTRYB) är $1 246,52. Detta är en statistisk representation för det maximala börsvärdet förutsatt att det maximala antalet av 26 Tusen ETH-token är i cirkulation idag.
Hur är prisprestandan för Yield TRYB i jämförelse med andra tillgångar?
Med en prisuppgång på 0,00 % de senaste 7 dagarna, betyder det att Yield TRYB (YTRYB) underpresterande i den globala kryptomarknaden, som är upp 10,00 %, och den underpresterande i jämförelse med liknande kryptovalutor i Yield-Bearing Stablecoin som är upp 2,40 %.
Yield TRYB (YTRYB) Token-ägare
Yield TRYB marknader
Du kanske är intresserad av dessa senaste krypto nyheter
Globala priser för Yield TRYB
Relaterade mynt som du kanske gillar