TAO INU
TAONU Fiyatı
TAO INU Fiyat Grafiği (TAONU)
Değiştir ve Karşılaştır
| 1sa | 24sa | 7g | 14g | 30g | 1y |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 2.1% | 22.2% | 20.1% | 15.1% | 82.5% |
TAONU Çevirici
TAO INU İstatistikleri
| Piyasa Değeri | $265.321 |
|---|---|
| Market Cap / FDV | 1 |
| Tam Seyrel. Değerleme | $265.321 |
| 24 Saatlik Ticaret Hacmi | $621,02 |
| Dolaşım Arzı | 926,673M |
| Toplam Arz | 926,673M |
| Maksimum Arz | 1B |
TAONU Tarihsel Fiyatı
| 24sa Aralık | $0,0002849 – $0,0002936 |
|---|---|
| 7g Aralık | $0,0002313 – $0,0003081 |
| Tüm Zamanların En Yükseği |
$0,04104 99.3%
|
| Tüm Zamanların En Düşüğü |
$0.085838 4904039.1%
|
Bugün TAONU hakkında nasıl hissediyorsunuz?
Nereden TAO INU satın alabilirsiniz?
TAONU tokenları şurada işlem görüyor: merkeziyetsiz borsalarda. TAO INU satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, Uniswap V2 (Ethereum) pazar yeridir. Burada en aktif TAONU/WETH işlem çift, son 24 saatte $625,28 işlem hacmine sahiptir.
TAO INU (TAONU) günlük işlem hacmi nedir?
TAO INU (TAONU) işlem hacmi, son 24 saatte $621,02 oldu. Bu değer, önceki güne göre -36,10 % azalış anlamına gelmekte ve piyasa hareketlerinde yakın tarihli bir düşüş sinyali vermektedir. CoinGecko'nun en yüksek hacimli kripto paralar listesine göz atın.
TAO INU (TAONU) için en yüksek ve en düşük fiyat nedir?
TAO INU (TAONU) tüm zamanların en yüksek düzeyi olan $0,04104 fiyatına ve tüm zamanların en düşük düzeyi olan $0.085838 fiyatına ulaştı. Şu anda bu zirvenin -99,30 % altında ve en düşük fiyatının 4.904.039,10 % üzerinde işlem görüyor.
TAO INU (TAONU) piyasa değeri nedir?
TAO INU (TAONU) piyasa değeri $265.321 şeklindedir ve bugün CoinGecko'da 4641. sıradadır. Piyasa değeri token fiyatının dolaşımdaki TAONU token arzı ile çarpılmasıyla elde edilir (930 Milyon token bugün piyasada işlem görmektedir).
TAO INU (TAONU) tam olarak seyrelmiş değeri nedir?
TAO INU (TAONU) tam olarak seyrelmiş değeri (FDV) $265.321 şeklindedir. Bu, maksimum piyasa değerinin istatistiksel temsilidir ve 1 Milyar TAONU tokenının maksimum sayısının bugün dolaşımda olduğunu varsayar. TAONU tokenlarının piyasaya sürülme programına bağlı olarak tasarlanmıştır, FDV'nin tam olarak gerçekleşmesi birçok yıl sürebilir.
TAO INU fiyat performansı denk tokenlara kıyasla nasıl görünüyor?
Son 7 günde 22,20 % oranlı artış fiyatıyla TAO INU (TAONU) yüksek performans gösteriyor küresel kripto piyasası ki bu yukarı 9,40 %; yukarı 5,10 % olan benzer Mem kripto para birimiyle karşılaştırıldığında yüksek performans gösteriyor.
MetaMask'a TAO INU (TAONU) nasıl eklenir?
MetaMask'a TAO INU (TAONU) eklemek token varlıklarınızı görüntülemenize, merkeziyetsiz borsalarda işlem yapmanıza ve daha fazlasını gerçekleştirmenize izin verir. Bunları eklemek için TAONU birimini token olarak içe aktarmanız gerekecek. TAONU sözleşme adresini (0x4e9fcd48af4738e3bf1382009dc1e93ebfce698f) kopyalayabilirsiniz ve manuel olarak içe aktarabilirsiniz ya da MetaMask Chrome eklentisini yüklediyseniz TAONU birimini CoinGecko'ya tek bir tıkla ekleyebilirsiniz.
MetaMask'a TAONU ekleyin.
TAO INU (TAONU) Token Sahipleri
TAO INU Piyasa
Küresel TAO INU Fiyatları
Beğenebileceğiniz İlgili Coin'ler