Porteføljer
Føj til ny portefølje
The Nation Token
NATO / DKK
#7592
kr.0.062047
0.0%
0.0123758 BTC
0.6%
$0.073014
24 timers interval
$0.073147
Omregn The Nation Token til Danish Krone (NATO til DKK)
Kursen for omregning af 1 The Nation Token (NATO) til DKK er kr. 0,000000204713 i dag.
NATO
DKK
1 NATO = kr. 0,000000204713
Sådan kan du købe NATO med DKK
Vis-
1. Identificer, hvor du vil handle NATO
-
The Nation Token (NATO) kan købes og sælges på tværs af 4 kryptobørser. Baseret på handelsvolumen og Trust Score er den mest aktive børs for handel med NATO Uniswap V3 (Base).
-
2. Vælg en egnet børs
-
En populær mulighed for at købe NATO er gennem en decentraliseret børs (DEX). Når du vælger en DEX, bør du sammenligne dens likviditet, sikkerhed og tilgængelige aktiver. De fleste DEX'er har netværks- og handelsgebyrer, så husk at afsætte nogle midler til dette.
-
3. Køb en basiskryptovaluta med DKK
-
Når du har identificeret en foretrukken DEX, skal du købe en populær kryptovaluta som Ethereum eller Stablecoins fra en centraliseret børs (CEX), der accepterer DKK. Dette er vigtigt, da du skal bruge dette som en basiskryptovaluta.
-
4. Opsæt en krypto-wallet
-
Overfør basekryptovalutaen til en krypto-wallet. Opsætning af en krypto-wallet som MetaMask giver dig mulighed for at styre dine private nøgler og administrere alle aktiver på ét sted. Gem dine private nøgler et sted, der er sikkert og let tilgængeligt.
-
5. Du er nu klar til at købe NATO!
-
Tilslut din krypto-wallet til en foretrukket DEX. På børsen skal du vælge The Nation Token (NATO) og indtaste den mængde krypto, du vil handle. Verificer detaljerne, inden du bekræfter transaktionen.
Diagram for NATO til DKK
The Nation Token (NATO) er kr. 0,000000204713 værd i dag, hvilket er 0.1% fald i forhold til for en time siden og 0.3% fald siden i går. Værdien for NATO i dag er 5.7% lavere sammenlignet med dens værdi for 7 dage siden. De seneste 24 timer var der samlede handlede volumen The Nation Token kr. 23,63.
Brug logskala
Vis i fuld skærm
Download som PNG
Download som SVG
Download som JPEG
Download som PDF
Vis i fuld skærm
Sammenligning er kun tilgængelig på linjegrafer.
Skift og sammenlign
Skift og sammenlign
Brug for flere data?
Udforsk vores API
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 0.3% | 5.7% | 5.4% | 63.0% | 98.2% |
Statistik for The Nation Token
| Markedsværdi | kr.204.713 |
|---|---|
| Markedsværdi/FDV | 1 |
| Fully Diluted Valuation | kr.204.713 |
| Handelsvolumen 24 timer | kr.23,63 |
| Cirkulation | 1T |
| Cirkulation i alt | 1T |
| Maks. cirkulation | 1T |
Ofte stillede spørgsmål
-
Hvor meget er 1 The Nation Token værd i DKK?
- I øjeblikket er kursen for of 1 The Nation Token (NATO) i Danish Krone (DKK) ca. kr.0.062047.
-
Hvor mange NATO kan jeg købe for kr.1?
- Du kan købe ca. 4884880 NATO for kr.1 i dag.
-
Hvordan konverterer jeg kursen for NATO til DKK?
- Beregn kursen på The Nation Token i Danish Krone ved at indtaste dit ønskede beløb i CoinGeckos omregner for NATO til DKK. Følg dens historiske kursbevægelser i grafen over NATO til DKK, og find flere kurser på kryptovalutaer i DKK.
-
Hvad er den højeste kurs for NATO/DKK nogensinde?
- Den højeste kurs nogensinde (all-time high/ATH) for NATO i DKK er kr.0,00001774. Det er endnu uvist, om værdien på 1 NATO/DKK vil overstige den nuværende ATH.
-
Hvad er kurstendensen for The Nation Token i DKK?
- I løbet af den seneste måned er kursen for The Nation Token (NATO) gået ned med - 63,00% i forhold til Danish Krone (DKK). Faktisk har The Nation Token underperformet i forhold til det bredere kryptomarked, som er ned med - 7,60%.
NATO / DKK Omregningstabeller
Omregningskursen for The Nation Token (NATO) til DKK er kr. 0,000000204713 for hver 1 NATO. Det betyder, at du kan veksle 5 NATO for kr. 0,00000102 eller kr. 50,00 for 244243995 NATO eksklusive gebyrer. Se vores omregningstabeller for populære NATO-handelsbeløb i deres tilsvarende DKK-kurer og omvendt.
Konverter The Nation Token (NATO) til DKK
| NATO | DKK |
|---|---|
| 0.01 NATO | 0.000000002047 DKK |
| 0.1 NATO | 0.000000020471 DKK |
| 1 NATO | 0.000000204713 DKK |
| 2 NATO | 0.000000409427 DKK |
| 5 NATO | 0.00000102 DKK |
| 10 NATO | 0.00000205 DKK |
| 20 NATO | 0.00000409 DKK |
| 50 NATO | 0.00001024 DKK |
| 100 NATO | 0.00002047 DKK |
| 1000 NATO | 0.00020471 DKK |
Konverter Danish Krone (DKK) til NATO
| DKK | NATO |
|---|---|
| 0.01 DKK | 48849 NATO |
| 0.1 DKK | 488488 NATO |
| 1 DKK | 4884880 NATO |
| 2 DKK | 9769760 NATO |
| 5 DKK | 24424400 NATO |
| 10 DKK | 48848799 NATO |
| 20 DKK | 97697598 NATO |
| 50 DKK | 244243995 NATO |
| 100 DKK | 488487991 NATO |
| 1000 DKK | 4884879909 NATO |
7-dags kurshistorik for The Nation Token (NATO) til DKK
Den daglige vekselkurs for The Nation Token (NATO) i forhold til DKK fluktuerede mellem en high på kr. 0,000000213993 onsdag og en low på kr. 0,000000202899 torsdag de seneste 7 dage. Inden for ugen havde kursen for NATO i DKK den største 24 timers kursbevægelse torsdag (for 1 dage siden) med -kr. 0,000000011094 (5.2%).
Sammenlign de daglige kurser for The Nation Token (NATO) i DKK og deres 24 timers kursbevægelser for ugen.
Sammenlign de daglige kurser for The Nation Token (NATO) i DKK og deres 24 timers kursbevægelser for ugen.
| Dato | Ugedag | 1 NATO til DKK | 24t ændringer | Ændring i % |
|---|---|---|---|---|
| oktober 23, 2026 | fredag | kr. 0,000000204713 | -kr. 0,000000000619901 | 0.3% |
| oktober 22, 2026 | torsdag | kr. 0,000000202899 | -kr. 0,000000011094 | 5.2% |
| oktober 21, 2026 | onsdag | kr. 0,000000213993 | kr. 0,000000004446 | 2.1% |
| oktober 20, 2026 | tirsdag | kr. 0,000000209548 | -kr. 0,000000001161 | 0.6% |
| oktober 19, 2026 | mandag | kr. 0,000000210709 | -kr. 0,000000003041 | 1.4% |
| oktober 18, 2026 | søndag | kr. 0,000000213750 | kr. 0,000000005577 | 2.7% |
| oktober 17, 2026 | lørdag | kr. 0,000000208173 | -kr. 0,000000000821383 | 0.4% |