YieldFi yToken
Kurs YUSD
According to GoPlus, this is a proxy contract. The contract owner can make code changes to the token contract including but not limited to disabling sells, changing fees, minting, transferring tokens etc. Exercise caution.
YieldFi yToken Kurs (YUSD)
Przełącz i porównaj
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 10.8% |
Konwerter YUSD
Statystyki YieldFi yToken
| Kapitalizacja rynkowa | $10,86M |
|---|---|
| Kapitalizacja rynkowa / FDV | 1 |
| Wycena w pełni rozwodn. | $10,86M |
| 24 godz. wolumen handlu | $0 |
| Zasoby w obiegu | 10,877M |
| Łącznie zapasy | 10,877M |
| Maksymalne zasoby | ∞ |
Kurs historyczny YUSD
| Zakres 24h | $0,9985 – $0,9985 |
|---|---|
| Zakres 7d | $0,9985 – $0,9985 |
| Maksimum historyczne |
$1,19 16.0%
|
| Minimum historyczne |
$0,9826 1.6%
|
Jakie masz dziś przeczucia związane z walutą YUSD?
Gdzie można kupić YieldFi yToken?
Handel tokenami YUSD został wstrzymany - temu na wszystkich giełdach znajdujących się na listach CoinGecko. Informacja zostanie zaktualizowana po wznowieniu aktywności rynkowej.
Jaki jest dzienny wolumen obrotu waluty YieldFi yToken (YUSD)?
24-godzinny wolumen obrotu YieldFi yToken (YUSD) wynosi 0 USD, co sygnalizuje spadek aktywności rynkowej. Jeśli posiadasz tokeny YUSD, ich płynność jest prawdopodobnie niska. Postępuj ostrożnie. Możesz zapoznać się z listą CoinGecko z najpopularniejszymi kryptowalutami, aby znaleźć waluty o większej płynności.
Jaka jest najwyższy i najniższy kurs YieldFi yToken (YUSD)?
YieldFi yToken (YUSD) osiągnęła historycznie najwyższą cenę $1,19 i historycznie najniższą cenę $0,9826. Obecnie jej kurs wynosi o -16 % mniej od ceny w szczycie i o 1,6 % więcej od najniższej ceny.
Jaka jest kapitalizacja rynkowa YieldFi yToken (YUSD)?
Kapitalizacja rynkowa waluty YieldFi yToken (YUSD) wynosi $10 860 096 i znajduje się dziś na 1240 miejscu na CoinGecko. Kapitalizację rynkową mierzy się mnożąc kurs tokena przez podaż w obiegu tokenów YUSD (11 Milion tokenów jest zbywalnych na rynku).
Jaka jest wycena w pełni rozwodniona YieldFi yToken (YUSD)?
Wycena w pełni rozwodniona (FDV) waluty YieldFi yToken (YUSD) wynosi $10 860 096. Jest to statystyczne przedstawienie maksymalnej kapitalizacji rynkowej przy założeniu, że całkowita liczba tokenów ETH 11 Milion jest dziś w obiegu.
Jak wypadają wyniki kursu YieldFi yToken w porównaniu z podobnymi walutami?
W ciągu ostatnich 7 dni miał miejsce 0 % wzrost kursu. YieldFi yToken (YUSD) ma gorsze wyniki względem rynku globalnego kryptowalut, co stanowi 9,6 % wzrost, jednocześnie zachowując gorsze wyniki w porównaniu do podobnych kryptowalut Zdecentralizowane finanse (DeFi), notujących 7,9 % wzrost.
Jak dodać YieldFi yToken (YUSD) do MetaMask?
Dodanie YieldFi yToken (YUSD) do MetaMask umożliwia wyświetlenie przechowywanych tokenów, handlowanie na giełdach zdecentralizowanych i wiele więcej. Aby je dodać, musisz importować YUSD jako token. Możesz skopiować adres kontraktu YUSD (0x19ebd191f7a24ece672ba13a302212b5ef7f35cb) i importować go ręcznie lub, jeżeli masz zainstalowane rozszerzenie MetaMask w przeglądarce Chrome, dodać YUSD do MetaMask jednym kliknięciem na CoinGecko.
Dodaj YUSD do MetaMask.
YieldFi yToken (YUSD) Posiadacze tokenów
Może zainteresują Cię najnowsze informacje o krypto
Ceny globalne YieldFi yToken
Innem ciekawe waluty