Portofolii
Adăugați la portofoliul nou
Urmărire
în mișcare
Obțineți actualizări în timp real, prin notificări push în aplicație.
Deschideţi aplicaţia
Principalele monede Bittensor Subnets în funcție de capitalizarea de piață
Capitalizarea de piață a Bittensor Subnets din prezent este de $985 milion, o modificare cu -8.1% în ultimele 24 de ore.
Caracteristici principale
$984.631.599
Capitalizare de piață
8.1%
$24.981.218
Volum de tranzacționare în 24 ore
🔥 În tendințe
Nu sunt disponibile monede în tendințe în acest moment.
| # | Monedă | Preț | 1 h | 24 ore | 7 z | 30 z | Volum pe 24 ore | Capitalizare la bursă | FDV | Capitalizarea de piață / FDV | Ultimele 7 zile | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 211 |
lium
SN51
|
$26,83 | 1.0% | 1.5% | 10.7% | 11.2% | $5.237.187 | $136.159.681 | $136.159.681 | 1.0 |
|
||
| 279 |
Chutes
SN64
|
$14,61 | 1.6% | 5.8% | 8.9% | 31.4% | $417.776 | $92.577.112 | $92.577.112 | 1.0 |
|
||
| 320 |
Targon
SN4
|
$12,58 | 1.6% | 5.5% | 7.2% | 19.6% | $494.386 | $74.381.774 | $74.381.774 | 1.0 |
|
||
| 502 |
Score
SN44
|
$6,97 | 1.4% | 7.5% | 5.4% | 36.3% | $766.235 | $40.814.698 | $40.814.698 | 1.0 |
|
||
| 503 |
affine
SN120
|
$9,15 | 1.6% | 7.1% | 7.2% | 35.1% | $385.044 | $40.761.632 | $40.761.632 | 1.0 |
|
||
| 510 |
Vanta Network
VANTA
|
$7,20 | 1.1% | 5.2% | 5.5% | 19.6% | $795.219 | $40.491.789 | $40.491.789 | 1.0 |
|
||
| 582 |
EfficientFrontier
SN53
|
$5,88 | 1.1% | 13.2% | 25.4% | 46.2% | $1.787.505 | $34.382.648 | $34.382.648 | 1.0 |
|
||
| 667 |
τemplar
SN3
|
$4,76 | 1.6% | 7.6% | 11.8% | 38.5% | $140.605 | $27.920.771 | $27.920.771 | 1.0 |
|
||
| 686 |
iota
SN9
|
$5,04 | 1.5% | 7.0% | 9.0% | 32.8% | $238.238 | $26.602.930 | $26.602.930 | 1.0 |
|
||
| 808 |
NOVA
SN68
|
$3,76 | 1.6% | 6.9% | 4.1% | 38.8% | $124.109 | $20.629.550 | $20.629.550 | 1.0 |
|
||
| 836 |
Hippius
SN75
|
$3,74 | 1.5% | 7.8% | 12.9% | 21.8% | $252.600 | $19.438.187 | $19.438.187 | 1.0 |
|
||
| 871 |
Green Compute
SN110
|
$5,53 | 2.3% | 8.8% | 6.6% | 4.5% | $359.265 | $18.288.925 | $18.288.925 | 1.0 |
|
||
| 890 |
Gradients
SN56
|
$3,15 | 1.6% | 6.8% | 8.4% | 30.2% | $95.300,45 | $17.567.909 | $17.567.909 | 1.0 |
|
||
| 987 |
BitMind
SN34
|
$2,59 | 1.5% | 7.5% | 18.6% | 29.2% | $35.344,96 | $14.738.114 | $14.738.114 | 1.0 |
|
||
| 1014 |
Bitcast
SN93
|
$3,15 | 1.6% | 5.9% | 7.7% | 46.1% | $247.815 | $13.923.290 | $13.923.290 | 1.0 |
|
||
| 1032 |
OMEGA Labs
SN24
|
$2,48 | 1.1% | 7.6% | 1.4% | 60.7% | $578.277 | $13.535.951 | $13.535.951 | 1.0 |
|
||
| 1074 |
Tiger Alpha
SN107
|
$5,97 | 1.6% | 7.3% | 3.6% | 48.8% | $52.947,99 | $12.574.185 | $12.574.185 | 1.0 |
|
||
| 1098 |
OpenKaito
SN5
|
$2,61 | 1.6% | 7.1% | 9.0% | 32.3% | $56.208,54 | $12.146.457 | $12.146.457 | 1.0 |
|
||
| 1211 |
Sportstensor
SN41
|
$2,00 | 1.6% | 2.6% | 3.3% | 8.8% | $870.987 | $10.165.758 | $10.165.758 | 1.0 |
|
||
| 1219 |
Blockmachine
SN19
|
$1,87 | 1.6% | 9.5% | 11.8% | 32.8% | $48.312,77 | $10.061.981 | $10.061.981 | 1.0 |
|
||
| 1223 |
Ridges AI
SN62
|
$1,76 | 1.4% | 7.0% | 11.5% | 39.8% | $45.276,28 | $10.013.355 | $10.013.355 | 1.0 |
|
||
| 1229 |
Cacheon
SN14
|
$1,95 | 1.6% | 7.7% | 11.4% | 26.1% | $63.789,96 | $9.894.083 | $9.894.083 | 1.0 |
|
||
| 1265 |
Quantum Compute
SN48
|
$1,69 | 1.5% | 9.5% | 9.2% | 40.7% | $82.124,74 | $9.351.283 | $9.351.283 | 1.0 |
|
||
| 1332 |
404—GEN
SN17
|
$1,39 | 1.6% | 7.1% | 17.1% | 45.2% | $8.667,59 | $8.414.916 | $8.414.916 | 1.0 |
|
||
| 1341 |
ORO
SN15
|
$3,91 | 1.5% | 4.4% | 12.8% | 47.1% | $92.371,66 | $8.312.983 | $8.312.983 | 1.0 |
|
||
| 1357 |
Level 114
SN114
|
$3,58 | 1.4% | 14.5% | 17.6% | 39.6% | $536.774 | $8.110.770 | $8.110.770 | 1.0 |
|
||
| 1370 |
Swarm
SN124
|
$1,85 | 1.6% | 7.8% | 14.4% | 38.9% | $62.916,72 | $7.870.964 | $7.870.964 | 1.0 |
|
||
| 1379 |
OpenRoboto
SN80
|
$3,12 | 5.0% | 1.4% | 24.5% | 52.6% | $783.350 | $7.781.311 | $7.781.311 | 1.0 |
|
||
| 1415 |
Nuance
SN23
|
$1,46 | 1.6% | 11.0% | 1.4% | 10.1% | $343.488 | $7.397.968 | $7.397.968 | 1.0 |
|
||
| 1417 |
basilica
SN39
|
$1,57 | 1.6% | 7.5% | 50.4% | 36.0% | $11.159,05 | $7.381.414 | $7.381.414 | 1.0 |
|
||
| 1424 |
Dippy
SN11
|
$1,42 | 1.5% | 2.2% | 19.3% | 38.8% | $636.327 | $7.317.813 | $7.317.813 | 1.0 |
|
||
| 1460 |
Apex
SN1
|
$1,30 | 1.6% | 7.3% | 11.0% | 34.7% | $11.011,46 | $6.908.026 | $6.908.026 | 1.0 |
|
||
| 1468 |
WebGenieAI
SN54
|
$1,22 | 0.3% | 8.3% | 16.5% | 34.1% | $820.637 | $6.830.214 | $6.830.214 | 1.0 |
|
||
| 1509 |
Dojo
SN52
|
$1,29 | 1.6% | 7.1% | 9.8% | 29.5% | $20,30 | $6.431.647 | $6.431.647 | 1.0 |
|
||
| 1527 |
RedTeam
SN61
|
$1,11 | 1.4% | 9.3% | 44.5% | 70.0% | $322.226 | $6.265.733 | $6.265.733 | 1.0 |
|
||
| 1584 |
Liquidity
SN77
|
$0,9887 | 1.6% | 7.1% | 10.6% | 35.2% | $1.450,89 | $5.741.264 | $5.741.264 | 1.0 |
|
||
| 1595 |
Quantum Innovate
SN63
|
$1,00 | 1.6% | 3.1% | 21.4% | 16.4% | $115.584 | $5.632.397 | $5.632.397 | 1.0 |
|
||
| 1596 |
SN21 AdTAO
SN21
|
$1,03 | 1.6% | 7.7% | 3.9% | 9.6% | $38.766,49 | $5.629.363 | $5.629.363 | 1.0 |
|
||
| 1643 |
grail
SN81
|
$1,07 | 1.2% | 4.0% | 7.8% | 40.2% | $923.827 | $5.178.291 | $5.178.291 | 1.0 |
|
||
| 1650 |
FlameWire
SN97
|
$2,43 | 1.6% | 9.2% | 15.7% | 47.9% | $38.764,83 | $5.119.791 | $5.119.791 | 1.0 |
|
||
| 1657 |
THOR
SN112
|
$1,78 | 1.5% | 7.1% | 14.0% | 2.3% | $41.934,10 | $5.052.063 | $5.052.063 | 1.0 |
|
||
| 1676 |
Pareton
SN10
|
$0,9172 | 1.4% | 8.7% | 14.1% | 53.0% | $78.716,71 | $4.945.510 | $4.945.510 | 1.0 |
|
||
| 1686 |
Compute Horde
SN12
|
$1,02 | 1.6% | 6.4% | 9.6% | 30.9% | $50.650,86 | $4.878.751 | $4.878.751 | 1.0 |
|
||
| 1701 |
Data Universe
SN13
|
$0,8425 | 1.6% | 7.2% | 13.7% | 37.7% | $7.971,37 | $4.743.905 | $4.743.905 | 1.0 |
|
||
| 1702 |
UR
SN25
|
$0,8929 | 1.6% | 7.3% | 27.1% | 57.8% | $16.655,57 | $4.743.286 | $4.743.286 | 1.0 |
|
||
| 1704 |
Vidaio
SN85
|
$0,9317 | 1.7% | 11.8% | 12.4% | 45.8% | $388.291 | $4.732.539 | $4.732.539 | 1.0 |
|
||
| 1740 |
Graphite
SN43
|
$0,8487 | 1.6% | 7.0% | 16.4% | 29.2% | $409,49 | $4.506.005 | $4.506.005 | 1.0 |
|
||
| 1751 |
Omron
SN2
|
$0,8447 | 1.6% | 7.0% | 0.4% | 7.1% | $128.611 | $4.447.205 | $4.447.205 | 1.0 |
|
||
| 1758 |
Zeus
SN18
|
$0,7651 | 1.5% | 7.6% | 12.3% | 31.9% | $51.458,19 | $4.414.905 | $4.414.905 | 1.0 |
|
||
| 1787 |
Synth
SN50
|
$0,7545 | 1.5% | 8.6% | 11.8% | 45.1% | $80.538,41 | $4.230.722 | $4.230.722 | 1.0 |
|
||
| 1811 |
Leadpoet
SN71
|
$0,8158 | 1.6% | 8.2% | 8.3% | 32.9% | $284.889 | $4.070.047 | $4.070.047 | 1.0 |
|
||
| 1831 |
RNA
SN117
|
$1,37 | 1.7% | 15.1% | 212.5% | 66.4% | $592.006 | $3.938.096 | $3.938.096 | 1.0 |
|
||
| 1839 |
Bettensor
SN30
|
$0,7298 | 1.5% | 5.6% | 4.7% | 30.4% | $172.109 | $3.897.758 | $3.897.758 | 1.0 |
|
||
| 1873 |
Oneoneone
SN111
|
$0,8527 | 1.6% | 8.6% | 9.5% | 33.1% | $21.892,55 | $3.762.013 | $3.762.013 | 1.0 |
|
||
| 1919 |
Instant Inference
SN46
|
$0,6916 | 1.4% | 8.8% | 6.9% | 33.5% | $904.632 | $3.484.179 | $3.484.179 | 1.0 |
|
||
| 1939 |
ReadyAI
SN33
|
$0,6663 | 2.1% | 6.4% | 6.7% | 42.3% | $41.930,95 | $3.396.724 | $3.396.724 | 1.0 |
|
||
| 1947 |
Bitsec.ai
SN60
|
$0,6324 | 1.6% | 6.3% | 6.5% | 46.6% | $52.145,29 | $3.345.604 | $3.345.604 | 1.0 |
|
||
| 1948 |
ItsAI
SN32
|
$0,5272 | 1.6% | 7.2% | 10.8% | 34.8% | $1.992,48 | $3.341.351 | $3.341.351 | 1.0 |
|
||
| 1996 |
τaos
SN79
|
$0,6290 | 1.6% | 9.4% | 12.7% | 32.9% | $32.855,46 | $3.147.020 | $3.147.020 | 1.0 |
|
||
| 1999 |
Coldint
SN29
|
$0,5458 | 0.0% | 6.6% | 9.0% | 29.6% | $3,48 | $3.128.613 | $3.128.613 | 1.0 |
|
||
| 2008 |
True Performance Network
SN65
|
$0,6035 | 1.9% | 3.1% | 17.1% | 3.7% | $332.639 | $3.087.321 | $3.087.321 | 1.0 |
|
||
| 2022 |
Desearch
SN22
|
$0,5920 | 1.6% | 7.4% | 13.1% | 34.6% | $30.954,68 | $3.013.058 | $3.013.058 | 1.0 |
|
||
| 2048 |
PolarisCloud.ai
SN49
|
$1,18 | 1.6% | 8.0% | 9.9% | 55.4% | $47.043,01 | $2.907.132 | $2.907.132 | 1.0 |
|
||
| 2052 |
InfiniteHash
SN89
|
$0,6243 | 1.6% | 7.3% | 11.1% | 31.1% | $5.530,75 | $2.885.453 | $2.885.453 | 1.0 |
|
||
| 2054 |
Distributed Training
SN38
|
$1,30 | 1.2% | 10.6% | 9.3% | 77.6% | $267.557 | $2.880.582 | $2.880.582 | 1.0 |
|
||
| 2077 |
Aurelius
SN37
|
$0,5671 | 1.6% | 7.5% | 8.3% | 32.4% | $4.211,58 | $2.817.822 | $2.817.822 | 1.0 |
|
||
| 2082 |
SubVortex
SN7
|
$0,5070 | 6.7% | 0.6% | 1.2% | 28.3% | $119.264 | $2.803.647 | $2.803.647 | 1.0 |
|
||
| 2089 |
Sταking
SN88
|
$0,5095 | 1.6% | 7.0% | 8.9% | 40.9% | $64.745,03 | $2.771.298 | $2.771.298 | 1.0 |
|
||
| 2136 |
Real-Time Data by Masa
SN42
|
$0,4887 | 1.6% | 6.9% | 2.6% | 21.5% | $45.985,06 | $2.615.558 | $2.615.558 | 1.0 |
|
||
| 2145 |
FakeNews
SN66
|
$0,4917 | 1.4% | 12.4% | 15.2% | 48.5% | $82.010,46 | $2.594.582 | $2.594.582 | 1.0 |
|
||
| 2146 |
Precog
SN55
|
$0,4698 | 1.6% | 8.2% | 19.7% | 27.4% | $52.343,18 | $2.591.813 | $2.591.813 | 1.0 |
|
||
| 2215 |
BitAgent - Rizzo
SN20
|
$0,4933 | 1.6% | 6.3% | 9.5% | 28.9% | $5.516,54 | $2.385.929 | $2.385.929 | 1.0 |
|
||
| 2224 |
Sundae_Bar
SN121
|
$0,7229 | 1.6% | 7.7% | 11.2% | 41.5% | $30.317,52 | $2.366.485 | $2.366.485 | 1.0 |
|
||
| 2229 |
NI Compute
SN27
|
$0,4765 | 1.6% | 8.5% | 13.6% | 28.6% | $62.046,64 | $2.361.901 | $2.361.901 | 1.0 |
|
||
| 2234 |
Merit
SN73
|
$0,5419 | 1.6% | 7.7% | 19.0% | 42.0% | $4.027,61 | $2.354.054 | $2.354.054 | 1.0 |
|
||
| 2238 |
Talisman AI
SN45
|
$0,4768 | 1.3% | 6.7% | 10.2% | 36.2% | $14.972,59 | $2.337.207 | $2.337.207 | 1.0 |
|
||
| 2239 |
Cel AI
SN127
|
$0,7352 | 1.6% | 20.3% | 23.8% | 16.6% | $664.516 | $2.337.160 | $2.337.160 | 1.0 |
|
||
| 2259 |
StreetVision by NATIX
SN72
|
$0,4463 | 1.6% | 7.4% | 9.6% | 31.2% | $59.848,75 | $2.283.173 | $2.283.173 | 1.0 |
|
||
| 2292 |
Ditto
SN118
|
$0,7293 | 2.5% | 19.2% | 34.8% | 63.7% | $218.951 | $2.205.603 | $2.205.603 | 1.0 |
|
||
| 2312 |
Mantis
SN123
|
$0,4929 | 1.6% | 7.4% | 8.8% | 28.2% | $2.267,94 | $2.143.831 | $2.143.831 | 1.0 |
|
||
| 2345 |
Numinous
SN6
|
$0,4714 | 1.6% | 8.2% | 9.7% | 31.9% | $10.988,12 | $2.060.211 | $2.060.211 | 1.0 |
|
||
| 2379 |
SolMev
SN116
|
$7,02 | 3.0% | 17.4% | 12.8% | 49.2% | $171.428 | $1.970.220 | $1.970.220 | 1.0 |
|
||
| 2441 |
Brain
SN90
|
$3,34 | 1.9% | 9.7% | 15.0% | 47.4% | $61.704,20 | $1.834.946 | $1.834.946 | 1.0 |
|
||
| 2463 |
ForeverMoney
SN98
|
$0,4580 | 1.6% | 8.6% | 14.8% | 29.7% | $3.798,37 | $1.803.737 | $1.803.737 | 1.0 |
|
||
| 2484 |
BetterTherapy
SN102
|
$1,05 | 1.6% | 7.1% | 3.0% | 35.4% | $128.313 | $1.774.005 | $1.774.005 | 1.0 |
|
||
| 2498 |
8 Ball
SN125
|
$0,5057 | 1.6% | 6.8% | 9.6% | 38.5% | $9.265,91 | $1.733.186 | $1.733.186 | 1.0 |
|
||
| 2526 |
ReinforcedAI
SN92
|
$4,13 | 2.1% | 18.3% | 12.1% | 872.5% | $126.998 | $1.682.642 | $1.682.642 | 1.0 |
|
||
| 2564 |
Nodexo
SN106
|
$0,4557 | 1.6% | 10.3% | 9.0% | 32.2% | $40.790,55 | $1.637.032 | $9.568.823 | 0.17107971428571428 |
|
||
| 2632 |
Bitsota
SN94
|
$0,8179 | 1.6% | 7.7% | 2.3% | 43.1% | $74.584,88 | $1.513.860 | $1.513.860 | 1.0 |
|
||
| 2667 |
Candles
SN31
|
$0,8531 | 1.6% | 10.1% | 2.8% | 26.6% | $67.854,34 | $1.447.790 | $1.447.790 | 1.0 |
|
||
| 2778 |
tensorprox
SN91
|
$0,7762 | 1.7% | 11.9% | 20.0% | 44.4% | $42.851,52 | $1.310.118 | $1.310.118 | 1.0 |
|
||
| 2781 |
Plaτform
SN100
|
$0,6302 | 1.6% | 6.1% | 4.1% | 42.6% | $35.710,08 | $1.305.756 | $1.305.756 | 1.0 |
|
||
| 2788 |
Attune
SN58
|
$1,55 | 26.9% | 32.5% | 40.7% | 19.9% | $41.523,50 | $1.296.879 | $1.296.879 | 1.0 |
|
||
| 2945 |
Cognify
SN115
|
$0,4699 | 1.6% | 9.6% | 8.5% | 32.8% | $9.031,97 | $1.095.679 | $1.095.679 | 1.0 |
|
||
| 2997 |
Satori
SN119
|
$0,4610 | 1.6% | 8.4% | 8.9% | 32.8% | $5.983,59 | $1.030.757 | $1.030.757 | 1.0 |
|
||
| 3029 |
CheckerChain
SN87
|
$0,6032 | 6.4% | 17.5% | 18.8% | 50.1% | $284.298 | $997.435 | $997.435 | 1.0 |
|
||
| 3144 |
TensorUSD
SN113
|
$0,4940 | 1.6% | 4.5% | 4.7% | 42.2% | $16.032,94 | $889.075 | $889.075 | 1.0 |
|
||
| 3249 |
Taoillium
SN109
|
$0,4977 | 1.6% | 8.1% | 16.8% | 45.9% | $3.529,24 | $800.705 | $800.705 | 1.0 |
|
||
| 3352 |
Docs-Insights (Taτsu)
SN84
|
$0,4723 | 1.6% | 9.5% | 8.6% | 33.6% | $28.563,63 | $734.826 | $734.826 | 1.0 |
|
||
| 3540 |
Umi
SN78
|
$0,3774 | 1.6% | 10.9% | 26.8% | 68.4% | $17.013,19 | $622.054 | $622.054 | 1.0 |
|
||
Se afișează de la 1 la 100 din 118 rezultate
Rânduri
Graficul Bittensor Subnets de top al Market cap al monedelor
Graficul de mai jos prezintă Capitalizarea de piață și poziția de Dominanță în cadrul Bittensor Subnets de top, inclusiv lium, Chutes, Targon și altele pe o anumită perioadă de timp.
Graficul Bittensor Subnets de top al performanței monedelor
Graficul de mai jos prezintă performanța relativă a principalelor monede Bittensor Subnets de-a lungul timpului, urmărind câștigurile și pierderile lor procentuale în termeni de preț în diferite perioade.