Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized)
VSHON Cena
Kako se izračuna cena Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON)?
Cena Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON) se izračuna v realnem času z združevanjem najnovejših podatkov na 1 borzah in 1 trgih z uporabo formule globalnega količinsko tehtanega povprečja. Več o tem, kako se izračunavajo cene kriptovalut, si lahko preberete na portalu CoinGecko.
Grafikon s ceno za Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON)
Zamenjajte in primerjajte
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1l |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 2.5% | 9.6% | 12.3% | 34.3% | 0.0% |
Pretvorba VSHON
Statistika kovanca Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized)
|
Tržna kapitalizacija
Tržna kapital. = trenutna cena x zaloga v obtoku
Pomeni skupno tržno vrednost ponudbe kriptovalute v obtoku. Podobna je merjenju na delniškem trgu, kjer se cena na delnico pomnoži z delnicami, ki so na voljo na trgu (niso v lasti in zaklenjene s strani insajderjev, vlad). Več informacij |
$6.981,32 |
|---|---|
|
Tržna kapitalizacija/FDV
Delež trenutne tržne kapitalizacije v primerjavi s tržno kapitalizacijo, ko je dosežena največja zaloga.
Bližje kot je Tr. kap./FDV vrednosti 1, bližje je trenutna tržna kapitalizacija vrednosti na vsa izdana sredstva in obratno. Več o Tr. kap./FDV preberite tukaj. |
1 |
|
Vrednost na vsa izdana sredstva
Vrednost na vsa izdana sredstva (FDV) = trenutna cena x skupna zaloga
Vrednost na vsa izdana sredstva (FDV) je teoretična tržna kapitalizacija kovanca na podlagi njegove trenutne tržne cene, če je v obtoku celotna skupna zaloga. Vrednost FDV je teoretična, saj lahko povečanje zaloge kovanca v obtoku vpliva na njegovo tržno ceno. Odvisno od ekonomije žetonov, načrtovanih izdaj ali obdobja zadržanja zaloge kovanca, lahko traja precej časa, preden bo v obtoku celotna zaloga kovanca. Več informacij o vrednosti na vsa izdana sredstva (FDV) najdete tukaj. |
$6.981,32 |
|
24 h obseg trgovanja
Merilo obsega trgovanja s kriptovalutami na vseh spremljanih platformah v zadnjih 24 urah. Spremlja se na podlagi 24-urnega gibanja brez časov odprtja/zaprtja.
Več informacij |
$2,64 |
|
Zaloga v obtoku
Količina kovancev, ki so v obtoku na trgu in s katerimi lahko trguje javnost. To je primerljivo z delnicami, ki so na voljo na trgu (niso v lasti in zaklenjene pri insajderjih, vladah in drugih organih).
Več informacij |
173 |
|
Skupna zaloga
Količina kovancev, ki so bili že ustvarjeni, minus vsi kovanci, ki so bili uničeni (umaknjeni iz obtoka). Primerljivo je z izdanimi delnicami na borzi.
Skupna zaloga = zaloga v verigi - sežgani žetoni |
173 |
|
Največja zaloga
Največje število kodiranih kovancev, ki bodo obstajali v življenjski dobi kriptovalute. Primerljivo je z največjim številom izdanih delnic na borzi.
Največja zaloga = teoretična največja vrednost v skladu s kodiranjem |
∞ |
Zgodovina cene VSHON
| Razpon 24 h | - – - |
|---|---|
| Razpon 7 d | $37,70 – $42,38 |
| Najvišja vrednost doslej |
$71,19
jun 22, 2026 (okoli 1 mesec)
|
| Najnižja vrednost doslej |
$33,61
jul 17, 2026 (12 dni)
|
Kaj menite o kovancu VSHON danes?
Kje lahko kupite Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized)?
Z žetoni VSHON lahko trgujete na: centralizirane borze kriptovalut. Najbolj priljubljena borza za nakup in trgovanje s kovanci Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) je Ondo Stocks, kjer ima najprivlačnejši trgovalni par VSHON/USDON obseg trgovanja $2,68 v zadnjih 24 urah.
Kolikšen je dnevni obseg trgovanja s kovanci Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON)?
Obseg trgovanja Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON) v zadnjih 24 urah je $2,68, kar predstavlja 0,00% Povišaj glede na dan prej in kaže na nedavne dvig tržne aktivnosti. Oglejte si CoinGeckov seznam kriptovalut z največjim obsegom trgovanja.
Kakšna je najvišja in najnižja cena za Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON)?
Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON) je dosegel najvišjo vrednost doslej $70,35 in najnižjo vrednost doslej $34,06. Zdaj trguje -42,00% pod najvišjo ceno in 19,70% nad najvišjo ceno.
Kolikšna je tržna kapitalizacija kovanca Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON)?
Tržna kapitalizacija kovanca Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON) je $7.067,05, kar ga danes uvršča na 7093. mesto na platormi CoinGecko. Tržna kapitalizacija je zmnožek cene žetona in zaloge žetonov VSHON v obtoku ( število žetonov, s katerimi se danes se trguje, je 170).
Kolikšna je vrednost na vsa izdana sredstva za kovanec Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON)?
Vrednost na vsa izdana sredstva (fully diluted valuation, FDV) za žeton Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON) je $7.067,05. To je statistični prikaz največje tržne kapitalizacije ob predpostavki, da je danes v obtoku največje število žetonov 170.
Kakšno je gibanje cene kovanca Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized)v primerjavi s podobnimi kovanci?
0,00% Povišaj cene kovanca Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON) v zadnjih 7 dneh pomeni, da je uspešnejši od globalnega trga kriptovalut, ki je zabeležil -2,90% navzdol, hkrati pa je manj uspešen od podobnih kriptovalut vrste Ekosistem Ethereum, ki so zabeležile 12,70% gibanje gor.
Kako Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON) dodam v MetaMask?
Če Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized) (VSHON) dodate v MetaMask si lahko ogledate svoja imetja žetonov, trgujete na decentraliziranih borzah in še več. Če želite to dodati, morate VSHON uvoziti kor žeton. Naslov pogodbe za VSHON (0x6987f17a188c3b64f4892f0e31c2ccd88f54fcfd) lahko kopirate in ga uvozite ročno ali pa – če ste namestili razširitev MetaMask za Chrome – VSHON dodate v MetaMask z enim samim klikom v platformi CoinGecko.
Dodaj VSHON v MetaMask.
Trgi Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized)
Morda vas bodo zanimale te najnovejše novice o kriptovalutah
Globalne cene Vishay Intertechnology (Ondo Tokenized)
Sorodni kovanci