Portföljer
Lägg till i ny portfölj
Covenant x402
COVENANT / AED
#730
DH0,09263
55.1%
0.063057 BTC
53.2%
$0,01406
24h-intervall
$0,03278
Konvertera Covenant x402 till United Arab Emirates Dirham (COVENANT till AED)
Priset för att konvertera 1 Covenant x402 (COVENANT) till AED is 0,092632 DH idag.
COVENANT
AED
1 COVENANT = 0,092632 DH
Hur man köper COVENANT med AED
Visa-
1. Identifiera var du ska handla med COVENANT
-
Covenant x402 (COVENANT) kan köpas och säljas på 1 kryptobörser. Baserat på handelsvolym och Trust Score är Uniswap V4 (Robinhood) den mest aktiva börsen för att handla med COVENANT.
-
2. Välj en lämplig börs
-
Ett populärt alternativ för att köpa COVENANT är via en decentraliserat börs (DEX). När du väljer en DEX bör du jämföra dess likviditet, säkerhet och tillgängliga tillgångar. De flesta DEX:er har nätverks- och handelsavgifter, så tänk på att avsätta medel för detta.
-
3. Köp en baskryptovaluta med AED
-
När du har identifierat en DEX som du föredrar kommer du att behöva köpa en populär kryptovaluta, t. ex.Ethereum eller Stablecoins, från en centraliserad börs (CEX) som tar emot AED. Det här är viktigt, eftersom du kommer att använda denna valuta som baskryptovaluta.
-
4. Konfigurera en kryptoplånbok
-
Överför baskryptovalutan till en kryptoplånbok. Om du skaffar en kryptoplånbok, som t.ex. MetaMask, kan du kan kontrollera dina privata nycklar och hantera alla tillgångar på ett och samma ställe. Förvara dina privata nycklar på en trygg och lättillgänglig plats.
-
5. Du är nu redo att köpa COVENANT!
-
Anslut din kryptoplånbok till den DEX du föredrar. Välj Covenant x402 (COVENANT) hos börsen och ange mängden krypto du vill handla. Verifiera detaljerna innan du bekräftar transaktionen.
COVENANT till AED Diagram
Covenant x402 (COVENANT) är värd0,092632 DH idag, vilket är 8.7% uppgång från en timme sedan och en 70.7% uppgång sedan i går. Värdet på COVENANT idag är 0.0% lägre jämfört med värdet för 7 dagar sedan. Under de senaste 24 timmarna har den totala volymen av Covenant x402 handlas var 72 892 056 DH.
Använd loggskala
Visa i helskärm
Ladda ner som PNG
Ladda ner som SVG
Ladda ner som JPEG
Ladda ner som PDF
Visa i helskärm
Jämförelse är endast tillgänglig på linjediagram.
Byt och jämför
Byt och jämför
Mer data behövs?
Kolla vår API
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 8.7% | 70.7% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Statistik för Covenant x402
| Börsvärde | DH92,636M |
|---|---|
| Börsvärde/FDV | 1 |
| Fullt utspädd värdering | DH92,636M |
| 24 h handelsvolym | DH72,892M |
| Cirkulerande utbud | 1B |
| Totalt utbud | 1B |
| Max leverans | 1B |
Vanliga frågor
-
Hur mycket är 1 Covenant x402 värd i AED?
- Just nu är priset på 1 Covenant x402 (COVENANT) i United Arab Emirates Dirham (AED) cirka DH0,09263.
-
Hur många COVENANT kan jag köpa för DH1?
- Du kan köpa cirka 10.80 COVENANT för DH1 idag.
-
Hur konverterar jag priset på COVENANT till AED?
- Beräkna Covenant x402's kurs i United Arab Emirates Dirham genom att mäta in önskad belopp på CoinGeckos COVENANT till AED-omvandlare. Spåra dess historiska kursrörelser på COVENANT till AED diagrammet och utforska fler kryptokurser i AED.
-
Vad är det högsta priset för COVENANT/AED någonsin?
- Den högsta kursen genom tiderna på 1 COVENANT av AED är DH0,1204. Det återstår att se om värdet av 1 COVENANT/AED kommer att överstiga den nuvarande rekordnivån.
-
Vad är pristrenden för Covenant x402 i AED?
- Under den senaste månaden har priset på Covenant x402 (COVENANT) gått upp med 0,00 % mot United Arab Emirates Dirham (AED). Faktum är att Covenant x402 har gått bättre jämfört med kryptomarknaden i stort, som gått ner med -1,60 %.
COVENANT / AED Omvandlingstabeller
Omvandlingsfrekvensen Covenant x402 (COVENANT) tillAED är 0,092632 DH för varje 1 COVENANT. Detta innebär att du kan utbyta 5 COVENANT för0,463158 DH eller 50,00 DH för539.77 COVENANT, exklusive avgifter. Se våra konverteringstabeller för populära COVENANT handelsbelopp i deras motsvarande AED priser och vice versa.
Konvertera Covenant x402 (COVENANT) till AED
| COVENANT | AED |
|---|---|
| 0.01 COVENANT | 0.00092632 AED |
| 0.1 COVENANT | 0.00926317 AED |
| 1 COVENANT | 0.092632 AED |
| 2 COVENANT | 0.185263 AED |
| 5 COVENANT | 0.463158 AED |
| 10 COVENANT | 0.926317 AED |
| 20 COVENANT | 1.85 AED |
| 50 COVENANT | 4.63 AED |
| 100 COVENANT | 9.26 AED |
| 1000 COVENANT | 92.63 AED |
Konvertera United Arab Emirates Dirham (AED) till COVENANT
| AED | COVENANT |
|---|---|
| 0.01 AED | 0.107954 COVENANT |
| 0.1 AED | 1.080 COVENANT |
| 1 AED | 10.80 COVENANT |
| 2 AED | 21.59 COVENANT |
| 5 AED | 53.98 COVENANT |
| 10 AED | 107.95 COVENANT |
| 20 AED | 215.91 COVENANT |
| 50 AED | 539.77 COVENANT |
| 100 AED | 1079.54 COVENANT |
| 1000 AED | 10795.44 COVENANT |
7-dagars prisutveckling för Covenant x402 (COVENANT) tillAED
Covenant x402 (COVENANT) är för närvarande värderad till0,092632 DH and har upplevt mycket få prisrörelser under de senaste 7 dagarna. Under veckan har den högsta dagliga växelkursen för COVENANT var0,094532 DH densöndag, och den största kursrörelsen under 24 timmar var 0,04321365 DH (84.2%) densöndag.
| Datum | Veckodag | 1 COVENANT till AED | Förändringar under 24 timmar | Förändring i % |
|---|---|---|---|---|
| oktober 19, 2026 | måndag | 0,092632 DH | 0,03837843 DH | 70.7% |
| oktober 18, 2026 | söndag | 0,094532 DH | 0,04321365 DH | 84.2% |
| oktober 17, 2026 | lördag | 0,051318 DH | N/A | 0.0% |
| oktober 16, 2026 | fredag | N/A | N/A | 0.0% |
| oktober 15, 2026 | torsdag | N/A | N/A | 0.0% |
| oktober 14, 2026 | onsdag | N/A | N/A | 0.0% |
| oktober 13, 2026 | tisdag | N/A | N/A | 0.0% |