Get AI
GET Kurs
Gör din egen efterforskning och var försiktig när du handlar med denna token.
Get AI Prisdiagram (GET)
Byt och jämför
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.4% | 37.0% | 74.3% | 87.1% | 84.7% | 99.8% |
GET-konverterare
Statistik för Get AI
| Börsvärde | $114 177 |
|---|---|
| Börsvärde/FDV | 0.07 |
| Fullt utspädd värdering | $1,703M |
| 24 h handelsvolym | $2 327,37 |
| Cirkulerande utbud | 36,664M |
| Totalt utbud | 547M |
| Max leverans | 547M |
Kurshistorik för GET
| 24h-intervall | $0,003116 – $0,004852 |
|---|---|
| 7d-intervall | $0,003116 – $0,01281 |
| All-time-high |
$7,99 100.0%
|
| Lägsta någonsin |
$0.051024 304021.3%
|
Vad tror du om GET idag?
Var kan jag köpa Get AI?
GET-token kan handlas på decentraliserade börser. Den populäraste börsen för att köpa och handla Get AI är PancakeSwap (v2), där det mest aktiva handelsparet GET/WBNB har en handelsvolym på $2 908,80 de senaste 24 timmarna.
Vad är den dagliga handelsvolymen för Get AI (GET)?
Handelsvolymen på Get AI (GET) är $2 327,37 under de senaste 24 timmar vilket representerar en -24,70 % nedgång från en dag sedan och signalerar en nyligen nedgång i marknadsaktivitet. Kolla in CoinGeckos lista av kryptovalutor med högsta volym.
Vad är högsta och lägsta kursen på Get AI (GET)?
Get AI (GET) nådde en rekordnivå på $7,99 och den lägsta nivån på $0.051024. Det handlas nu -100,00 % under den toppen och 304 021,30 % över sin lägsta kurs.
Vad är börsvärdet för Get AI (GET)?
Börsvärdet för Get AI (GET) är $114 177 #5856 på CoinGecko idag. Marknadsvärdet mäts genom att multiplicera tokenpriset med det cirkulerande utbudet för GET-token (37 Miljon token han handlas på marknaden idag).
Vad är det fullt utspädda börsvärdet för Get AI (GET)?
Det fullt utspädda börsvärdet (FDV) för Get AI (GET) är $1 703 434. Detta är en statistisk representation för det maximala börsvärdet förutsatt att det maximala antalet av 550 Miljon GET token är i cirkulation idag. Beroende på hur utsläppsschemat för GET-token är designat, kan det ta flera år innan FDV uppnås.
Hur är prisprestandan för Get AI i jämförelse med andra tillgångar?
Med en prisnedgång på -74,30 % de senaste 7 dagarna, betyder det att Get AI (GET) underpresterande i den globala kryptomarknaden, som är upp 11,30 %, och den underpresterande i jämförelse med liknande kryptovalutor i Mem som är upp 15,20 %.
Hur lägger jag till Get AI (GET) i MetaMask?
Om du lägger till Get AI (GET) i MetaMask kan du se dina tokeninnehav, handla på decentraliserade börser m.m. För att lägga till dem behöver du importera GET som token. Du kan kopiera GETs kontraktadress (0x6eb6e8974264bee01c160f1770a38f8e6de1a3b1) och importera den manuellt, eller om du har installerat MetaMasks chrometillägg så kan du lägga till GET i MetaMask med ett klick på CoinGecko.
Lägg till GET i MetaMask.
Get AI (GET) Token-ägare
Get AI marknader
Du kanske är intresserad av dessa senaste krypto nyheter
Globala priser för Get AI
Relaterade mynt som du kanske gillar