Globe Derivative Exchange
GDT Kurs
Globe Derivative Exchange Prisdiagram (GDT)
Byt och jämför
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 0.0% | 0.9% | 1.5% | 4.0% | 4.7% |
GDT-konverterare
Statistik för Globe Derivative Exchange
| Börsvärde | $0,00 |
|---|---|
| Börsvärde/FDV | 0 |
| Fullt utspädd värdering | $660 165 |
| 24 h handelsvolym | $41,91 |
| Cirkulerande utbud | - |
| Totalt utbud | 400M |
Kurshistorik för GDT
| 24h-intervall | - – - |
|---|---|
| 7d-intervall | - – - |
| All-time-high |
$1,79
|
| Lägsta någonsin |
$0,001152
|
Vad tror du om GDT idag?
Var kan jag köpa Globe Derivative Exchange?
GDT-token kan handlas på decentraliserade börser. Den populäraste börsen för att köpa och handla Globe Derivative Exchange är Uniswap V2 (Ethereum), där det mest aktiva handelsparet GDT/USDT har en handelsvolym på $41,91 de senaste 24 timmarna.
Vad är den dagliga handelsvolymen för Globe Derivative Exchange (GDT)?
Handelsvolymen på Globe Derivative Exchange (GDT) är $41,91 under de senaste 24 timmar vilket representerar en 0,00 % uppgång från en dag sedan och signalerar en nyligen uppgång i marknadsaktivitet. Kolla in CoinGeckos lista av kryptovalutor med högsta volym.
Vad är högsta och lägsta kursen på Globe Derivative Exchange (GDT)?
Globe Derivative Exchange (GDT) nådde en rekordnivå på $1,79 och den lägsta nivån på $0,001152. Det handlas nu -99,90 % under den toppen och 43,30 % över sin lägsta kurs.
Vad är det fullt utspädda börsvärdet för Globe Derivative Exchange (GDT)?
Det fullt utspädda börsvärdet (FDV) för Globe Derivative Exchange (GDT) är $660 165. Detta är en statistisk representation för det maximala börsvärdet förutsatt att det maximala antalet av 400 Miljon GDT token är i cirkulation idag. Beroende på hur utsläppsschemat för GDT-token är designat, kan det ta flera år innan FDV uppnås.
Hur är prisprestandan för Globe Derivative Exchange i jämförelse med andra tillgångar?
Med en prisuppgång på 0,00 % de senaste 7 dagarna, betyder det att Globe Derivative Exchange (GDT) underpresterande i den globala kryptomarknaden, som är upp 3,20 %, och den överpresterande i jämförelse med liknande kryptovalutor i Ekosystemet Ethereum som är upp 0,00 %.
Hur lägger jag till Globe Derivative Exchange (GDT) i MetaMask?
Om du lägger till Globe Derivative Exchange (GDT) i MetaMask kan du se dina tokeninnehav, handla på decentraliserade börser m.m. För att lägga till dem behöver du importera GDT som token. Du kan kopiera GDTs kontraktadress (0xc67b12049c2d0cf6e476bc64c7f82fc6c63cffc5) och importera den manuellt, eller om du har installerat MetaMasks chrometillägg så kan du lägga till GDT i MetaMask med ett klick på CoinGecko.
Lägg till GDT i MetaMask.
Globe Derivative Exchange (GDT) Säkerhetsklassificeringar
Globe Derivative Exchange (GDT) Token-ägare
Globe Derivative Exchange marknader
Du kanske är intresserad av dessa senaste krypto nyheter
Globala priser för Globe Derivative Exchange
Relaterade mynt som du kanske gillar