Knot Diffie-Hellman
KNOT Kurs
Knot Diffie-Hellman Prisdiagram (KNOT)
Byt och jämför
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 3.4% | 4.3% | 3.7% | 25.6% | 67.2% |
KNOT-konverterare
Statistik för Knot Diffie-Hellman
| Börsvärde | $124 258 |
|---|---|
| Börsvärde/FDV | 1 |
| Fullt utspädd värdering | $124 258 |
| 24 h handelsvolym | $502,89 |
| Cirkulerande utbud | 999,953M |
| Totalt utbud | 999,953M |
| Max leverans | 1B |
Kurshistorik för KNOT
| 24h-intervall | $0,0001222 – $0,0001280 |
|---|---|
| 7d-intervall | $0,0001185 – $0,0001377 |
| All-time-high |
$0,01377 99.1%
|
| Lägsta någonsin |
$0,00006430 93.3%
|
Vad tror du om KNOT idag?
Var kan jag köpa Knot Diffie-Hellman?
KNOT-token kan handlas på decentraliserade börser. Den populäraste börsen för att köpa och handla Knot Diffie-Hellman är Raydium, där det mest aktiva handelsparet KNOT/WSOL har en handelsvolym på $494,61 de senaste 24 timmarna.
Vad är den dagliga handelsvolymen för Knot Diffie-Hellman (KNOT)?
Handelsvolymen på Knot Diffie-Hellman (KNOT) är $502,89 under de senaste 24 timmar vilket representerar en 128,20 % uppgång från en dag sedan och signalerar en nyligen uppgång i marknadsaktivitet. Kolla in CoinGeckos lista av kryptovalutor med högsta volym.
Vad är högsta och lägsta kursen på Knot Diffie-Hellman (KNOT)?
Knot Diffie-Hellman (KNOT) nådde en rekordnivå på $0,01377 och den lägsta nivån på $0,00006430. Det handlas nu -99,10 % under den toppen och 93,30 % över sin lägsta kurs.
Vad är börsvärdet för Knot Diffie-Hellman (KNOT)?
Börsvärdet för Knot Diffie-Hellman (KNOT) är $124 258 #5707 på CoinGecko idag. Marknadsvärdet mäts genom att multiplicera tokenpriset med det cirkulerande utbudet för KNOT-token (1 Miljard token han handlas på marknaden idag).
Vad är det fullt utspädda börsvärdet för Knot Diffie-Hellman (KNOT)?
Det fullt utspädda börsvärdet (FDV) för Knot Diffie-Hellman (KNOT) är $124 258. Detta är en statistisk representation för det maximala börsvärdet förutsatt att det maximala antalet av 1 Miljard KNOT token är i cirkulation idag. Beroende på hur utsläppsschemat för KNOT-token är designat, kan det ta flera år innan FDV uppnås.
Hur är prisprestandan för Knot Diffie-Hellman i jämförelse med andra tillgångar?
Med en prisuppgång på 4,30 % de senaste 7 dagarna, betyder det att Knot Diffie-Hellman (KNOT) underpresterande i den globala kryptomarknaden, som är upp 10,40 %, och den underpresterande i jämförelse med liknande kryptovalutor i Mem som är upp 9,10 %.
Knot Diffie-Hellman (KNOT) Token-ägare
Knot Diffie-Hellman marknader
Du kanske är intresserad av dessa senaste krypto nyheter
Globala priser för Knot Diffie-Hellman
Relaterade mynt som du kanske gillar