Unicorn Meat
W🍖 Kurs
Unicorn Meat Prisdiagram (W🍖)
Byt och jämför
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 0.9% | 3.7% | 12.1% | 7.4% | 25.5% |
W🍖-konverterare
Statistik för Unicorn Meat
| Börsvärde | $725 130 |
|---|---|
| Börsvärde/FDV | 1 |
| Fullt utspädd värdering | $725 130 |
| 24 h handelsvolym | $0,00 |
| Cirkulerande utbud | 99,991M |
| Totalt utbud | 99,991M |
| Max leverans | 100M |
Kurshistorik för W🍖
| 24h-intervall | - – - |
|---|---|
| 7d-intervall | - – - |
| All-time-high |
$0,05943
|
| Lägsta någonsin |
$0,002593
|
Vad tror du om W🍖 idag?
Var kan jag köpa Unicorn Meat?
W🍖-token kan handlas på decentraliserade börser. Den populäraste börsen för att köpa och handla Unicorn Meat är Uniswap V3 (Ethereum), där det mest aktiva handelsparet W🍖/WETH har en handelsvolym på $8,44 de senaste 24 timmarna.
Vad är den dagliga handelsvolymen för Unicorn Meat (W🍖)?
24-timmarshandelsvolymen på Unicorn Meat (W🍖) är $0 vilket signalerar en nedgång i marknadsaktivitet. Om du äger W🍖 tokens är tokens likviditet sannolikt låg. Fortsätt med försiktighet. Du kan utforska CoinGecko’s lista över mest handlade kryptos för mynt med högre likviditet.
Vad är högsta och lägsta kursen på Unicorn Meat (W🍖)?
Unicorn Meat (W🍖) nådde en rekordnivå på $0,05943 och den lägsta nivån på $0,002593. Det handlas nu -87,80 % under den toppen och 179,70 % över sin lägsta kurs.
Vad är börsvärdet för Unicorn Meat (W🍖)?
Börsvärdet för Unicorn Meat (W🍖) är $725 130 #- på CoinGecko idag. Marknadsvärdet mäts genom att multiplicera tokenpriset med det cirkulerande utbudet för W🍖-token (100 Miljon token han handlas på marknaden idag).
Vad är det fullt utspädda börsvärdet för Unicorn Meat (W🍖)?
Det fullt utspädda börsvärdet (FDV) för Unicorn Meat (W🍖) är $725 130. Detta är en statistisk representation för det maximala börsvärdet förutsatt att det maximala antalet av 100 Miljon W🍖 token är i cirkulation idag. Beroende på hur utsläppsschemat för W🍖-token är designat, kan det ta flera år innan FDV uppnås.
Hur är prisprestandan för Unicorn Meat i jämförelse med andra tillgångar?
Med en prisuppgång på 0,00 % de senaste 7 dagarna, betyder det att Unicorn Meat (W🍖) överpresterande i den globala kryptomarknaden, som är ner -0,90 %, och den underpresterande i jämförelse med liknande kryptovalutor i Mem som är upp 0,80 %.
Hur lägger jag till Unicorn Meat (W🍖) i MetaMask?
Om du lägger till Unicorn Meat (W🍖) i MetaMask kan du se dina tokeninnehav, handla på decentraliserade börser m.m. För att lägga till dem behöver du importera W🍖 som token. Du kan kopiera W🍖s kontraktadress (0xdfa208bb0b811cfbb5fa3ea98ec37aa86180e668) och importera den manuellt, eller om du har installerat MetaMasks chrometillägg så kan du lägga till W🍖 i MetaMask med ett klick på CoinGecko.
Lägg till W🍖 i MetaMask.
Unicorn Meat (W🍖) Token-ägare
Unicorn Meat marknader
Du kanske är intresserad av dessa senaste krypto nyheter
Globala priser för Unicorn Meat
Relaterade mynt som du kanske gillar