Backed Alphabet Class A
Τιμή BGOOGL
Γράφημα τιμών Backed Alphabet Class A (BGOOGL)
Εναλλαγή και σύγκριση
| 1ώ | 24ώ | 7ημ | 14μ | 30μ | 1έ |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 1.7% | 1.6% | 0.3% | 39.7% |
Μετατροπέας BGOOGL
Στατιστικά στοιχεία για το Backed Alphabet Class A
| Κεφαλαιοποίηση | $0,00 |
|---|---|
| Πλήρως Μειωμένη Αξία | $0,00 |
| Όγκος συναλλαγών 24 ωρών | $0,00 |
| Κυκλοφορούσα προμήθεια | - |
| Συνολική προμήθεια | - |
| Μέγιστη προμήθεια | ∞ |
Ιστορική τιμή του BGOOGL
| Εύρος 24 ωρ. | $343,94 – $343,94 |
|---|---|
| Εύρος 7 ημ. | $337,14 – $362,16 |
| Ρεκόρ υψηλής τιμής |
$382,60 10.1%
|
| Ρεκόρ χαμηλής τιμής |
$141,40 143.2%
|
Ποια είναι η γνώμη σας σήμερα για το BGOOGL;
Πού μπορείτε να αγοράσετε Backed Alphabet Class A;
Τα token BGOOGL δεν είναι πλέον εμπορεύσιμα εδώ και - σε όλα τα ανταλλακτήρια που είναι καταχωρισμένα στο CoinGecko. Οι σχετικές πληροφορίες θα ενημερωθούν, εφόσον αρχίσει να υπάρχει ξανά δραστηριότητα στην αγορά.
Ποιος είναι ο ημερήσιος όγκος συναλλαγών του Backed Alphabet Class A (BGOOGL);
Ο όγκος συναλλαγών του Backed Alphabet Class A (BGOOGL) τις τελευταίες 24 ώρες είναι 0$, γεγονός που υποδεικνύει μείωση της δραστηριότητας της αγοράς. Εάν είστε κάτοχος token BGOOGL, η ρευστότητα του token πιθανότατα είναι χαμηλή. Κινηθείτε με προσοχή. Μπορείτε να δείτε τη λίστα των κρυπτονομισμάτων της CoinGecko με τις περισσότερες ανταλλαγές για νομίσματα με μεγαλύτερη ρευστότητα.
Ποια είναι η υψηλότερη και η χαμηλότερη τιμή για Backed Alphabet Class A το (BGOOGL);
Το Backed Alphabet Class A (BGOOGL) έφτασε σε υψηλό ρεκόρ όλων των εποχών $382,60 και σε χαμηλό ρεκόρ όλων των εποχών $141,40. Πλέον οι συναλλαγές με αυτό γίνονται χαμηλότερα από την υψηλή -10,10 % και πάνω από τη χαμηλότερη τιμή του143,20 %.
Ποια είναι η πλήρως μειωμένη αξία του Backed Alphabet Class A (BGOOGL);
Η πλήρως μειωμένη αξία (FDV) του Backed Alphabet Class A (BGOOGL) ανέρχεται σε $0,00. Πρόκειται για μια στατιστική απεικόνιση της μέγιστης κεφαλαιοποίησης, δεδομένου ότι σήμερα ο συνολικός αριθμός των 0 token ETH βρίσκεται σε κυκλοφορία.
Πώς συγκρίνονται οι επιδόσεις του Backed Alphabet Class A όσον αφορά την τιμή με τις επιδόσεις των ομότιμών του;
Σημειώνοντας πτώση τιμής -1,70 % τις τελευταίες 7 ημέρες, το Backed Alphabet Class A (BGOOGL) παρουσιάζει υποαπόδοση σε σχέση με την παγκόσμια αγορά κρυπτονομισμάτων η οποία σημειώνει άνοδο 3,40 %, ενώ παράλληλα παρουσιάζει υποαπόδοση συγκρινόμενο με παρόμοια κρυπτονομίσματα Real World Assets (RWA) τα οποία σημειώνουν άνοδο 9,00 %.
Ίσως σας ενδιαφέρει να διαβάσετε τα τελευταία νέα για τα κρυπτονομίσματα
Παγκόσμιες τιμές Backed Alphabet Class A
Σχετικά νομίσματα που μπορεί να σας αρέσουν