Comcast xStock
Τιμή CMCSAX
Γράφημα τιμών Comcast xStock (CMCSAX)
Εναλλαγή και σύγκριση
| 1ώ | 24ώ | 7ημ | 14μ | 30μ | 1έ |
|---|---|---|---|---|---|
| 6.1% | 2.7% | 2.4% | 13.9% | 14.7% | 22.5% |
Μετατροπέας CMCSAX
Στατιστικά στοιχεία για το Comcast xStock
| Κεφαλαιοποίηση | $218.894 |
|---|---|
| Κεφαλαιοποίηση / FDV | 0 |
| Πλήρως Μειωμένη Αξία | $86,08M |
| Όγκος συναλλαγών 24 ωρών | $5.641,38 |
| Κυκλοφορούσα προμήθεια | 8.691 |
| Συνολική προμήθεια | 3,418M |
| Μέγιστη προμήθεια | ∞ |
Ιστορική τιμή του CMCSAX
| Εύρος 24 ωρ. | $23,81 – $26,30 |
|---|---|
| Εύρος 7 ημ. | $23,58 – $26,30 |
| Ρεκόρ υψηλής τιμής |
$37,06 32.0%
|
| Ρεκόρ χαμηλής τιμής |
$22,57 11.6%
|
Ποια είναι η γνώμη σας σήμερα για το CMCSAX;
Πού μπορείτε να αγοράσετε Comcast xStock;
Μπορείτε να ανταλλάσσετε token CMCSAX σε κεντρικά ανταλλακτήρια κρυπτονομισμάτων. Το πιο δημοφιλές ανταλλακτήριο για αγορά και ανταλλαγή Comcast xStock είναι το Gate , όπου το πιο ενεργό ζεύγος συναλλαγών CMCSAX/USDT έχει όγκο συναλλαγών ύψους $5.812,12 τις τελευταίες 24 ώρες.
Ποιος είναι ο ημερήσιος όγκος συναλλαγών του Comcast xStock (CMCSAX);
Ο όγκος συναλλαγών του Comcast xStock (CMCSAX) ανέρχεται σε $5.641,38 τις τελευταίες 24 ώρες, απεικονίζοντας μία -70,50 % μείωση σε σχέση με την προηγούμενη ημερα και υποδεικνύοντας μια πρόσφατη πτώση στη δραστηριότητα της αγοράς. Ρίξτε μια ματιά στη λίστα της CoinGecko με τα κρυπτονομίσματα με τον μεγαλύτερο όγκο.
Ποια είναι η υψηλότερη και η χαμηλότερη τιμή για Comcast xStock το (CMCSAX);
Το Comcast xStock (CMCSAX) έφτασε σε υψηλό ρεκόρ όλων των εποχών $37,06 και σε χαμηλό ρεκόρ όλων των εποχών $22,57. Πλέον οι συναλλαγές με αυτό γίνονται χαμηλότερα από την υψηλή -32,00 % και πάνω από τη χαμηλότερη τιμή του11,60 %.
Ποια είναι η κεφαλαιοποίηση του Comcast xStock (CMCSAX);
Η κεφαλαιοποίηση αγοράς του Comcast xStock (CMCSAX) ανέρχεται σε $218.894 και κατατάσσεται σήμερα στο #4891 στο CoinGecko. Η κεφαλαιοποίηση υπολογίζεται πολλαπλασιάζοντας την τιμή των token με την κυκλοφορούσα προμήθεια των token CMCSAX (8,7 χίλια token είναι εμπορεύσιμα σήμερα στην αγορά).
Ποια είναι η πλήρως μειωμένη αξία του Comcast xStock (CMCSAX);
Η πλήρως μειωμένη αξία (FDV) του Comcast xStock (CMCSAX) ανέρχεται σε $86.079.545. Πρόκειται για μια στατιστική απεικόνιση της μέγιστης κεφαλαιοποίησης, δεδομένου ότι σήμερα ο συνολικός αριθμός των 3,4 εκατομμύριο token ETH βρίσκεται σε κυκλοφορία.
Πώς συγκρίνονται οι επιδόσεις του Comcast xStock όσον αφορά την τιμή με τις επιδόσεις των ομότιμών του;
Σημειώνοντας πτώση τιμής -2,40 % τις τελευταίες 7 ημέρες, το Comcast xStock (CMCSAX) παρουσιάζει υποαπόδοση σε σχέση με την παγκόσμια αγορά κρυπτονομισμάτων η οποία σημειώνει άνοδο 4,30 %, ενώ παράλληλα παρουσιάζει υποαπόδοση συγκρινόμενο με παρόμοια κρυπτονομίσματα Real World Assets (RWA) τα οποία σημειώνουν άνοδο 5,70 %.
Αγορές Comcast xStock
| # | Ανταλλακτήριο | Ζεύγος | Τιμή | Διαφορά | Βάθος +2% | Βάθος -2% | Όγκος τις τελευταίες 24 ώρες | Όγκος % | Τελευταία ενημέρωση | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$25,18 | 0.28% | $82,20 | $4,00 | $5.641,38 | 7.87% |
Πρόσφατα
|
||
| 2 |
CEX
|
$21,93 | 25.28% | $0,00 | $0,00 | $21,93 | 0.03% |
πριν από 1 μέρα
Μη ενεργό - Δεν βρέθηκαν συναλλαγές τις 3 τελευταίες ώρες
|
||
Ίσως σας ενδιαφέρει να διαβάσετε τα τελευταία νέα για τα κρυπτονομίσματα
Παγκόσμιες τιμές Comcast xStock
Σχετικά νομίσματα που μπορεί να σας αρέσουν