Fuku-Kun
Τιμή FUKU
Γράφημα τιμών Fuku-Kun (FUKU)
Εναλλαγή και σύγκριση
| 1ώ | 24ώ | 7ημ | 14μ | 30μ | 1έ |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 0.0% | 2.5% | 6.1% | 34.2% | 42.9% |
Μετατροπέας FUKU
Στατιστικά στοιχεία για το Fuku-Kun
| Κεφαλαιοποίηση | $55.050,59 |
|---|---|
| Κεφαλαιοποίηση / FDV | 1 |
| Πλήρως Μειωμένη Αξία | $55.050,59 |
| Όγκος συναλλαγών 24 ωρών | $103,64 |
| Κυκλοφορούσα προμήθεια | 378,845B |
| Συνολική προμήθεια | 378,845B |
| Μέγιστη προμήθεια | 420,69B |
Ιστορική τιμή του FUKU
| Εύρος 24 ωρ. | $0.061441 – $0.061480 |
|---|---|
| Εύρος 7 ημ. | $0.061391 – $0.061515 |
| Ρεκόρ υψηλής τιμής |
$0,00004014 99.6%
|
| Ρεκόρ χαμηλής τιμής |
$0.076723 116.1%
|
Ποια είναι η γνώμη σας σήμερα για το FUKU;
Πού μπορείτε να αγοράσετε Fuku-Kun;
Μπορείτε να ανταλλάσσετε token FUKU σε αποκεντρωμένα ανταλλακτήρια. Το πιο δημοφιλές ανταλλακτήριο για αγορά και ανταλλαγή Fuku-Kun είναι το Uniswap V2 (Ethereum), όπου το πιο ενεργό ζεύγος συναλλαγών FUKU/WETH έχει όγκο συναλλαγών ύψους $103,84 τις τελευταίες 24 ώρες.
Ποιος είναι ο ημερήσιος όγκος συναλλαγών του Fuku-Kun (FUKU);
Ο όγκος συναλλαγών του Fuku-Kun (FUKU) ανέρχεται σε $103,64 τις τελευταίες 24 ώρες, απεικονίζοντας μία 0,00 % αύξηση σε σχέση με την προηγούμενη ημερα και υποδεικνύοντας μια πρόσφατη άνοδο στη δραστηριότητα της αγοράς. Ρίξτε μια ματιά στη λίστα της CoinGecko με τα κρυπτονομίσματα με τον μεγαλύτερο όγκο.
Ποια είναι η υψηλότερη και η χαμηλότερη τιμή για Fuku-Kun το (FUKU);
Το Fuku-Kun (FUKU) έφτασε σε υψηλό ρεκόρ όλων των εποχών $0,00004014 και σε χαμηλό ρεκόρ όλων των εποχών $0.076723. Πλέον οι συναλλαγές με αυτό γίνονται χαμηλότερα από την υψηλή -99,60 % και πάνω από τη χαμηλότερη τιμή του116,10 %.
Ποια είναι η κεφαλαιοποίηση του Fuku-Kun (FUKU);
Η κεφαλαιοποίηση αγοράς του Fuku-Kun (FUKU) ανέρχεται σε $55.050,59 και κατατάσσεται σήμερα στο #7029 στο CoinGecko. Η κεφαλαιοποίηση υπολογίζεται πολλαπλασιάζοντας την τιμή των token με την κυκλοφορούσα προμήθεια των token FUKU (380 δισεκατομμύριο token είναι εμπορεύσιμα σήμερα στην αγορά).
Ποια είναι η πλήρως μειωμένη αξία του Fuku-Kun (FUKU);
Η πλήρως μειωμένη αξία (FDV) του Fuku-Kun (FUKU) ανέρχεται σε $55.050,59. Πρόκειται για μια στατιστική απεικόνιση της μέγιστης κεφαλαιοποίησης, δεδομένου ότι σήμερα βρίσκεται σε κυκλοφορία ο μέγιστος αριθμός των 420 δισεκατομμύριο token FUKU. Ανάλογα με τον τρόπο που είναι σχεδιασμένο το χρονοδιάγραμμα έκδοσης των token FUKU, μπορεί να χρειαστούν πολλά χρόνια προτού συμπληρωθεί η FDV.
Πώς συγκρίνονται οι επιδόσεις του Fuku-Kun όσον αφορά την τιμή με τις επιδόσεις των ομότιμών του;
Σημειώνοντας αύξηση τιμής 2,50 % τις τελευταίες 7 ημέρες, το Fuku-Kun (FUKU) παρουσιάζει υποαπόδοση σε σχέση με την παγκόσμια αγορά κρυπτονομισμάτων η οποία σημειώνει άνοδο 4,10 %, ενώ παράλληλα παρουσιάζει υποαπόδοση συγκρινόμενο με παρόμοια κρυπτονομίσματα Meme τα οποία σημειώνουν άνοδο 6,00 %.
Πώς μπορώ να προσθέσω το Fuku-Kun (FUKU) στο MetaMask;
Η προσθήκη του Fuku-Kun (FUKU) στο MetaMask σάς δίνει τη δυνατότητα να βλέπετε τις συμμετοχές σας σε token, να πραγματοποιείτε συναλλαγές σε αποκεντρωμένα ανταλλακτήρια και πολλά ακόμη. Για να το προσθέσετε, θα πρέπει να εισαγάγετε το FUKU ως token. Μπορείτε να αντιγράψετε τη διεύθυνση συμβολαίου του FUKU (0x1001271083c249bd771e1bb76c22d935809a61ee) και να το εισαγάγετε μη αυτόματα ή, εάν έχετε εγκαταστήσει την επέκταση MetaMask του Chrome, να προσθέσετε το FUKU στο MetaMask με ένα κλικ στο CoinGecko.
Προσθήκη FUKU στο MetaMask.
Fuku-Kun (FUKU) Κάτοχοι token
Αγορές Fuku-Kun
Ίσως σας ενδιαφέρει να διαβάσετε τα τελευταία νέα για τα κρυπτονομίσματα
Παγκόσμιες τιμές Fuku-Kun
Σχετικά νομίσματα που μπορεί να σας αρέσουν