Bee Trade Finance
BTF Cena
Grafikon s ceno za Bee Trade Finance (BTF)
Zamenjajte in primerjajte
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1l |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 0.8% | 6.7% | 12.7% | 4.5% | - |
Pretvorba BTF
Statistika kovanca Bee Trade Finance
| Tržna kapitalizacija | $0,00 |
|---|---|
| Tržna kapitalizacija/FDV | 0 |
| Vrednost na vsa izdana sredstva | $553,933M |
| 24 h obseg trgovanja | $0,00 |
| Zaloga v obtoku | - |
| Skupna zaloga | 1,08B |
| Največja zaloga | 1,08B |
Zgodovina cene BTF
| Razpon 24 h | - – - |
|---|---|
| Razpon 7 d | - – - |
| Najvišja vrednost doslej |
$3,27
|
| Najnižja vrednost doslej |
$0,02336
|
Kaj menite o kovancu BTF danes?
Kje lahko kupite Bee Trade Finance?
Trgovanje z žetoni BTF se je na vseh borzah, uvrščenih v platformo CoinGecko, ustavilo -. Informacije bodo posodobljene, če se bo tržna aktivnost ponovno začela.
Kolikšen je dnevni obseg trgovanja s kovanci Bee Trade Finance (BTF)?
24-urni obseg trgovanja Bee Trade Finance (BTF) je 0 USD, kar signalizira padec tržne aktivnosti. Če ste lastnik žetonov BTF, je likvidnost žetonov verjetno nizka. Nadaljujte previdno. Raziščete lahko CoinGeckov seznam najbolj trgovanih kriptovalut za kovance z višjo likvidnostjo.
Kakšna je najvišja in najnižja cena za Bee Trade Finance (BTF)?
Bee Trade Finance (BTF) je dosegel najvišjo vrednost doslej $3,27 in najnižjo vrednost doslej $0,02336. Zdaj trguje -84,30% pod najvišjo ceno in 2.095,40% nad najvišjo ceno.
Kolikšna je vrednost na vsa izdana sredstva za kovanec Bee Trade Finance (BTF)?
Vrednost na vsa izdana sredstva (fully diluted valuation, FDV) za žeton Bee Trade Finance (BTF) je $553.932.805. To je statistični prikaz največje tržne kapitalizacije ob predpostavki, da je danes v obtoku največje število žetonov 1100000000 BTF. Odvisno od tega, kako je zasnovan urnik izdajanja BTF, lahko do realizacije FDV preteče več let.
Kakšno je gibanje cene kovanca Bee Trade Financev primerjavi s podobnimi kovanci?
0,00% Povišaj cene kovanca Bee Trade Finance (BTF) v zadnjih 7 dneh pomeni, da je uspešnejši od globalnega trga kriptovalut, ki je zabeležil -1,20% navzdol, hkrati pa je uspešnejši od podobnih kriptovalut vrste Decentralizirane finance (DeFi), ki so zabeležile -2,90% gibanje navzdol.
Kako Bee Trade Finance (BTF) dodam v MetaMask?
Če Bee Trade Finance (BTF) dodate v MetaMask si lahko ogledate svoja imetja žetonov, trgujete na decentraliziranih borzah in še več. Če želite to dodati, morate BTF uvoziti kor žeton. Naslov pogodbe za BTF (0x66db035009efbcfe9a3decaeafe9fb4ebc5df812) lahko kopirate in ga uvozite ročno ali pa – če ste namestili razširitev MetaMask za Chrome – BTF dodate v MetaMask z enim samim klikom v platformi CoinGecko.
Dodaj BTF v MetaMask.